תשובה: לא (Star-K, cRc).
טעם: במוצרי תירס פשוטים אין חשש כשרות.
מקור:
- Star-K: ברשימת המוצרים שאינם צריכים הכשר נכללים קמח תירס, אבקת תירס ועמילן תירס, בתנאי שאין בהם תוספים ושאינם תוצרת ישראל.
- cRc: קמח תירס ועמילן תירס מותרים ללא הכשר.
שאלות קשורות:
- האם קמח צריך הכשר? לא (cRc).
- האם סודה לשתייה ואבקת אפייה צריכות הכשר? לא (Star-K, cRc).
הפניות: Star-K, רשימת “Approved Without A Hechsher” · cRc (askcrc.org), “Corn Meal” · cRc (askcrc.org), “Cornstarch”
