תשובה: לא (cRc).
טעם: קמח רגיל אינו צריך השגחת כשרות.
מקור:
- cRc: קמח מותר ללא הכשר.
שאלות קשורות:
- האם קמח תירס ועמילן תירס צריכים הכשר? לא (Star-K, cRc).
- האם פסטה צריכה הכשר? פסטה לא מבושלת וללא טעם, העשויה רק מקמח ומים: לא (cRc).
- האם שיבולת שועל צריכה הכשר? לא, אם היא רגילה (Star-K, cRc).
מקורות: cRc (askcrc.org), “Flour”
